KONST / Litografier / Grafiskt blad 12848379
nr 1284 8379
Ingemar Lööf
(1929-2007), Sverige
Grafiskt blad, Man med nät. Signerad, numrerad 91/100, daterad -52. Motivet: 20x16 cm
Ingemar Lööf, svensk målare, tecknare, grafiker och skulptör född 1929 i Södra Dye, Kristinehamn, död 2007.
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:10:41
200 kr
250 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Ingemar Lööf
Läs mer om Ingemar Lööf